فروشگاه اینترنتی آلفا دیجیک

روش های پرداخت

روش های پرداخت: 

پرداخت در محل

این روش از پرداخت، فقط مختص شهروندان ساکن اصفهان می­باشد. در این روش خریدار بعد از ثبت سفارش با شماره دفتر فروش 32354966-031 تماس گرفته و هماهنگی لازم را جهت ارسال محصول انجام می­ دهد.  

نکته : کالاهایی که در فروش ویژه قرار داده شده باشد یا شامل تخفیف شده باشد امکان پرداخت در محل برای آنها میسر نمی باشد  .

درگاه بانکی فروشگاه اینترنتی آلفادیجیک

فرآیند خرید اینترنتی در سایت آلفادیجیک از طریق درگاه پرداخت اینترنتی صورت می گیرد.

همه کاربران آلفادیجیک می­توانند در هنگام خرید و ثبت سفارش ، از طریق درگاه های بانک صادرات که در سایت آلفادیجیک در دسترس هستند ، هزینه سفارش خود را به­صورت کامل پرداخت نمایند.

         

توجه داشته باشید که پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش پس از پرداخت بصورت خودکار وارد مرحله ارسال می شود. البته اگر ابهامی در آدرس و یا... وجود داشته باشد توسط تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته خواهد شد.

واریز به حساب و کارت به کارت

در روش دیگر ثبت سفارش شما می­توانید با هماهنگی قسمت فروش بعد از اطمینان از موجود بودن کالا سفارش خود را به­ صورت تلفنی ثبت نموده و مبلغ سفارش را به­صورت انتقال به حساب یا شماره کارت پرداخت نمایید.

 خرید حضوری

خریداران گرامی می­توانند با مراجعه به دفتر فروش فروشگاه اینترنتی آلفادیجیک نسبت به ثبت سفارش یا تحویل کالای خود اقدام فرمایند.

 نکات مهم در انجام خرید اینترنتی :

1.  شماره کارت 16 رقمی

 جهت خرید اینترنتی به­ وسیله درگاه ، شما باید شماره کارت شانزده رقمی مندرج روی کارت بانکی خود را وارد نمایید.

 2.  رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی 

جهت خرید اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم اینترنتی ( رمز پویا ) کارت خود را فعال کرده باشید، این کار توسط اپلیکیشن رمزساز و یا پیامکی انجام می­گیرد.

اگر تا کنون موفق به دریافت آن نشده اید میتوانید با مراجعه به دستگاه عابر بانک ، بانک عامل در قسمت عملیات رمز، دریافت رمز پویا ، رمز مذکور را دریافت نمایید.

3.  کد CVV2  

 این کد شامل یک عدد سه یا چهار رقمی است که در روی تمام کارت های بانکی درج شده است.

4. تاریخ انقضا

تاریخ انقضا روی اکثر کارت های بانکی درج شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد می ­توانید از عدد 12 به جای ماه و 99 به جای سال انقضاء کارت استفاده نمایید.